20.09.2017 admin

На перший погляд, розгляд такої теми, як поведінка у транспорті та правила його користування не вартий детальної уваги. Проте, це зовсім не так. Основою будь-якої безпечної поїздки або пересування у сучасному місті обов’язково пов’язане з цими факторами. Дотримання основних положень та слідкування за своїми дітьми стосовно цього спроможні повністю змінити ситуацію дорожньо-транспортного становища всієї України.

Поведінка в транспорті для дорослих та дітей

Окрім культури поведінки у транспорті та його етичного аспекту, дотримання цих правил забезпечує сприятливу поїздку та безпеку пасажирів і водіїв як в самому транспорті, так і оточуючих його пішоходів та учасників дорожнього руху. Звичайно, культура безпечної поведінки в першу чергу стосується громадського транспорту.

Безпечна поведінка в транспорті

Основні положення безпечної поведінки в транспорті

В першу чергу, говорячи про безпеку у транспорті слід одразу звернутися до Правил Дорожнього Руху України. Всі дії та рішення будь-якого учасника дорожнього руху обов’язково повинні бути основані на дотриманні ПДР України. Деякі найважливіші поради щодо безпечної поведінки у транспорті від Центрального Бюро Розслідувань:

  • Слід пам’ятати, що в будь-якій ситуації необхідно проявляти розсудливість та спокій.
  • Важливо пам’ятати про правила висадки та посадки пасажирів, яке повинно відбуватися тільки в спеціально відведених для цього місцях і які є безпечними.
  • Дотримуйтесь основних правил поведінки під час пересування транспорту, включаючи громадський. Такі правила існують для кожного вида транспорту і їх потрібно знати. Також важливо бути ознайомленим з правилами поведінки під час аварійних ситуацій, основну інформацію про будову транспорту, структуру входу та виходу.
  • Дотримуйтесь правил етикету, порядності та ввічливості.