Центральне Бюро Розслідувань — професійна команда на боці пошуку та відстоювання справедливості

Центральне бюро розслідувань було створено командою професіональних співробітників спецслужб, правоохоронних органів та детективних агентств, які закінчили свою трудову діяльність на державні структури і розпочали власну справу безпосередньо на користь наших громадян.

Наш штат складається з кваліфікованих спеціалістів в сфері криміналістики, аналітики, юриспруденції, психологіі, а також передових інформаційних технологій. Ми працюємо по всій території України і за потреби надаємо послуги за межами нашої держави.

Місія - Центральне Бюро Розслідувань

Основна мета Центрального Бюро Розслідувань – це захист прав наших громадян і допомога в відновленні справедливості. Кожна справа розслідується професійно і прискіпливо до усіх деталей.

Наші принципи:

  • Повна конфіденційність;
  • Професіоналізм;
  • Офіційне оформлення договірних відносин;
  • Докладна звітність.

ЦБР в Україні: переваги співпраці з нами

Центральне бюро розслідувань працює виключно у межах правового поля і користується законними методами отримання інформації. За роки трудової діяльності в державних і приватних структурах України наші експерти заручилися підтримкою колег і партнерів. Ми маємо налагоджену співпрацю з правоохоронними органами, адвокатськими об`єднаннями, громадськими спілками.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте всю необхідну інформацію і гарантовано вирішите свою справу.

Для нас немає безнадійних справ. Є тільки не вирішені до нас!ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ