Службові розслідування та перевірки за допомогою спецільних методів збору інформації

Згуртована співпраця трудового колективу і повага свого керівництва – це гарантія успішного розвитку підприємства. Та як дізнатися, чи всі співробітники організації належним чином виконують свої обов’язки, не розкрадають майно компанії та не сприяють змовам і конфліктам?
Центральне бюро розслідувань – це той інструмент, який гарантовано допоможе Вам виявити всі недоліки в роботі будь-якої структури чи відділу на Вашому підприємстві. Наші експерти професійно виконають в Вашій компанії всі необхідні оперативно – слідчі дії шляхом впровадження в штат підісланого працівника, перевіркою на детекторі брехні, анкетуванні або іншим методом збору інформації.
Проведення службових розслідувань та перевірок

Центральне Бюро Розслідувань: як отримати повний внутрішній контроль в Вашій організації

За роки діяльності наші спеціалісти викрили ряд несумлінних дій зі сторони внутрішніх охоронних структур, виявили масштабні розкрадання майна підприємств, знайшли змовників і підбурювачів до вчинення противоправних дій.
Особливо важливим завданням для нас є виявлення схем витоку важливої інформації. Для більшості компаній розкриття працівниками комерційної таємниці несе за собою значні матеріальні і кадрові втрати. А також в деяких випадках втрату ділової репутації і закриття
бізнесу.
Повний внутрішній контроль діяльності Вашої організації вбереже Вас від неочікуваних негативних дій зі сторони працівників і Ваших фінансових втрат. Замовляйте службове розслідування в ЦБР і нехай ніщо не загрожує діяльності Вашої компанії.ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ