Корисна інформація

Те, що Вам знадобиться в кожній справі
ЩО НОВОГО?

Безпечна поведінка в транспорті

На перший погляд, розгляд такої теми, як поведінка у транспорті та правила його користування не вартий детальної уваги. Проте, це зовсім не так. Основою будь-якої безпечної поїздки або пересування у сучасному місті обов’язково пов’язане з цими факторами. Дотримання основних положень та слідкування за своїми дітьми стосовно цього спроможні повністю змінити ситуацію дорожньо-транспортного становища всієї України.

Детальніше

Захист Майна

Захист майна та його охорона є найважливішим аспектом в житті людини. Це стосується як приватного життя, так і сфери бізнесу та ділових справ. Окрім цього, захист майна є однією з головних функцій держави. Це зрозуміло, тому що охорона майна та захист власності – це охорона економічних та матеріальних відносин, що являє собою, по суті, основу будь-якого суспільного ладу, а отже становить надзвичайно важливу задачу не тільки будь-якої правової системи, але і юридичної, соціальної та загалом благополуччя суспільства.

Детальніше

Взаємодія з правоохоронними органами

Центральне бюро розслідування – це команда професіональних працівників, які ставлять перед собою мету допомогти громадянам у розслідуванні злочинів. Тільки завдяки величезному досвіду наших експертів і тісній професійній взаємодії з правоохоронними структурами нам вдається розплутати будь-які справи.
Якщо Ви звернулися до правоохоронних органів і дали хід справі, але не бажаєте зволікати, ми до Ваших послуг. Спеціалісти ЦРБ допоможуть слідчим швидко знайти необхідну інформацію і вийти на особу або групу осіб, які причетні до злочину.

Детальніше